Maciej Gajewski


Maciej Gajewski
Trener Biznesu, Psycholog Biznesu, Coach

Chcesz monetyzować swoją wiedzę i szkolić ludzi poza swoją organizacją? Bardzo chętnie opowiem Ci wszystko co wiem i nauczę Cię w jaki sposób możesz zdobyć pierwszych klientów!

Maciej jest certyfikowanym Trenerem Biznesu (dyplom grupy SET), Coachem (dyplom grupy SET) oraz Psychologiem Biznesu (dyplom grupy Progres). W swoich działaniach stawia na pozytywną energię, aktywizowanie grupy i generowanie rozwiązań.  Samych godzin szkoleniowych jako trener ma na koncie ponad 5000.


Maciej podczas szkoleń stawia jedną tezę - nie każdemu da się sprzedać, ale z każdym o zakupie można rozmawiać. Jest fanem ideologii Human2Human i podczas procesu sprzedaży bada każde słowo, przecinek, kropkę i pauzę. Sprzedaż to łańcuch przyczynowo-skutkowy i można opanować go w taki sposób, żeby klient sam zaczął sobie sprzedawać. Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych oraz produktowych, dał się poznać jako trener, który znajduje kompromis pomiędzy merytoryką a show.

Podczas zajęć przybliży Wam tematy związane z budowaniem marki osobistej trenera, narzędziami wykorzystywanymi w czasie pracy on-line oraz ze sprzedażą swoich szkoleń na rynku.