Jaśmina Charytonow


Jaśmina Charytonow
Trener Biznesu, Coach

Nauka empatii i uważności to proces, który trwa całe życie. Pozwól, że pomogę Ci zgłębić te i inne czynniki decydujące o sukcesie trenera.

Jaśmina jest certyfikowanym Trenerem Biznesu (dyplom Grupy SET) i Coachem (dyplom Grupy SET). Poza morzem empatii cechuje ją duża elastyczność i uważność względem grup szkoleniowych. Samych godzin szkoleniowych jako trener ma na koncie ponad 4000.


Jaśmina podczas szkoleń dała się poznać jako trener, który zbiera najlepsze oceny podczas ewaluacji, uczestnicy doceniają jej ciepło, zaangażowanie oraz sposób w jaki przekazuje wiedzę.  Posiada świetne wyczucie chwili i człowieka oraz często okazuje się, że potrafi czytać w myślach. Specjalizuje się w szkoleniach, które wspierają obsługę klienta, pozwala agentom i konsultantom rozwijać skrzydła i uczy ich sposobów okazywania empatii i pokazywania pozytywnych emocji (również w kontakcie zdalnym). Jest zwolenniczką i etykietą ideologii Growth Mindset.

Podczas zajęć przybliży Wam tematy związane z projektowaniem szkoleń, materiałów i ćwiczeń, pokaże Wam tajniki pracy z flipem i metaforą, a także podpowiem jak skutecznie ewaluować swoją pracę i wyciągać wnioski na kolejne działania rozwojowe.