Daria Misztal


Daria Misztal
Trener Biznesu, Coach

Jeżeli chcesz żeby Twoje szkolenia skupiały uwagę i pobudzały do refleksji - nie mogłeś trafić lepiej! Nauczę Cię jak projektować procesy rozwojowe w najlepszy możliwy sposób!

Daria jest certyfikowanym Trenerem Biznesu (dyplom grupy SET), Coachem (dyplom Coach Wise), menedżerem oraz niezwykle empatyczną osobą nastawioną na pomoc w rozwoju innym. Samych godzin szkoleniowych jako trener zaliczyła ponad 7000.


Napisać, że Daria ma bogate doświadczenie w branży szkoleniowej to jak nie napisać nic! Daria jest specjalistką od szkoleń dotyczących komunikacji międzyludzkiej i w biznesie, ma na koncie wiele programów rozwojowych nagrodzonych za rozmach i skuteczność, uczestniczy w rozwoju kadry menedżerskiej oraz sama jest kierownikiem zespołu szkoleń.


Podczas zajęć przybliży Wam tematy związane z budowaniem warsztatów, zapewnieniem komfortu na sali szkoleniowej oraz pomoże Wam zrozumieć jakie mechanizmy zachodzą w grupie i przygotuje na wszystkie sytuacje, z którymi spotkacie się podczas swoich szkoleń.